Author Topic: REZANJE KROVA S JUGICA?  (Read 10513 times)

Squid

  • Member
  • **
  • Posts: 144
REZANJE KROVA S JUGICA?
« on: 1. Rujan 2011, 23:12 »
e stvar je slijedeca...ja kakav jesam da jesam (neka sam) sam dosao na ideju da si kupim nekog polovnog jugica i otpilim mu krov, malo sredim gepek i vrata gepeka itd...jedini problem je sta ne znam jel ima yugo kakve elektronike u krovu (zice bla bla bla) i da ih ne daj boze ne presjecem...ugl slika je tu kak bi ja nes napravio (ispricavam se zbog zrnatosti al nacrt je bio u pun k**ac maloj dimenziji pa sam moro doradivat)
volim te mama al ne vise od nissana ^^
real men use three pedals

Squid

  • Member
  • **
  • Posts: 144
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #1 on: 1. Rujan 2011, 23:12 »
e stvar je slijedeca...ja kakav jesam da jesam (neka sam) sam dosao na ideju da si kupim nekog polovnog jugica i otpilim mu krov, malo sredim gepek i vrata gepeka itd...jedini problem je sta ne znam jel ima yugo kakve elektronike u krovu (zice bla bla bla) i da ih ne daj boze ne presjecem...ugl slika je tu kak bi ja nes napravio (ispricavam se zbog zrnatosti al nacrt je bio u pun k**ac maloj dimenziji pa sam moro doradivat)

http://imageshack.us/photo/my-images/14/captureksh.jpg/
volim te mama al ne vise od nissana ^^
real men use three pedals

Shalkan

  • Advanced Member
  • ***
  • Posts: 494
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #2 on: 1. Rujan 2011, 23:33 »

to zelis napravit?
sumljam da ima struje..al ak ne pojacas pragove i pod puknut ce ti na pola auto...

renato2107

  • Član AK "DPS"
  • Advanced Member
  • *****
  • Posts: 1206
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #3 on: 1. Rujan 2011, 23:38 »
po meni bolje bi bilo da samo izrezes sami krov onako samo iznad vozaca i suvozaca, eventualno malo vise...a da bocna stakla i to ostane
Blesav si...sta si doso uopce...

Squid

  • Member
  • **
  • Posts: 144
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #4 on: 1. Rujan 2011, 23:41 »

to zelis napravit?
sumljam da ima struje..al ak ne pojacas pragove i pod puknut ce ti na pola auto...

ma lako se privare zeljezne neke sipke ispod da ga drzi kolko tolko na hrpi...i ovi pragovi od vrata na sredini bi isli jos gore pa izmedu njih takoder neka cijev da se to gore ne popiga
volim te mama al ne vise od nissana ^^
real men use three pedals

Squid

  • Member
  • **
  • Posts: 144
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #5 on: 1. Rujan 2011, 23:41 »
po meni bolje bi bilo da samo izrezes sami krov onako samo iznad vozaca i suvozaca, eventualno malo vise...a da bocna stakla i to ostane

mislis siber?
volim te mama al ne vise od nissana ^^
real men use three pedals

Žac

  • Advanced Member
  • ***
  • Posts: 267
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #6 on: 1. Rujan 2011, 23:48 »
po meni bolje bi bilo da samo izrezes sami krov onako samo iznad vozaca i suvozaca, eventualno malo vise...a da bocna stakla i to ostane

mislis siber?

mislio je na onu foru kao kod onoga staroga Citroena CV2 ako se nevaram ili kao na Diani...  :pardon:
Siber ali preko cijeloga krova....  :D
Gospodar si onih rijeci koje nisi rekao, a rob si onih koje si rekao..! :)
Tesko je odluciti izmedu srca i navike...! ;)

renato2107

  • Član AK "DPS"
  • Advanced Member
  • *****
  • Posts: 1206
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #7 on: 2. Rujan 2011, 09:57 »
reimo da takvo nest...da okvir krova, zadnja i bocne stranice ostanu a samo se lim odsijece
Blesav si...sta si doso uopce...

Squid

  • Member
  • **
  • Posts: 144
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #8 on: 2. Rujan 2011, 12:07 »
po meni bolje bi bilo da samo izrezes sami krov onako samo iznad vozaca i suvozaca, eventualno malo vise...a da bocna stakla i to ostane

mislis siber?

mislio je na onu foru kao kod onoga staroga Citroena CV2 ako se nevaram ili kao na Diani...  :pardon:
Siber ali preko cijeloga krova....  :D
po meni bolje bi bilo da samo izrezes sami krov onako samo iznad vozaca i suvozaca, eventualno malo vise...a da bocna stakla i to ostane

mislis siber?

mislio je na onu foru kao kod onoga staroga Citroena CV2 ako se nevaram ili kao na Diani...  :pardon:
Siber ali preko cijeloga krova....  :D

aha...ma ne bi tak nest...mislim ga ko na shalkanovoj slici odrezat do zadnje daske i na sredinu stavit neki roll bar (valjda se tak kaze) i ispod pragova zeljezne sipke il cijevi da mi se ne preklopi...
volim te mama al ne vise od nissana ^^
real men use three pedals

Squid

  • Member
  • **
  • Posts: 144
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #9 on: 2. Rujan 2011, 14:04 »
jedini problem je sta ne znam jel ima yugo kakve elektronike u krovu (zice bla bla bla) i da ih ne daj boze ne presjecem...

 :) :) :) jedino što možeš presjeći u krovu ti je kabal od antene, a i to nećeš jer je u lijevom prednjem nosaču.. i grijač stražnjeg stakla, ali ti to ionako neće trebati..

EDIT: -ne znam jel ovo radiš iz razonode ili zato što želiš kabria.. ako je slučaj ovo drugo moj savjet ti je da kupiš p306 cabrio, imaš ih već oko 800-1000e, pa ga malo urediš, u konačnici će i sva ova petljancija s yugom, ako ćeš željeti da bude donekle kako treba, zahtjevati iste novce..

razonoda i dosada  :wgaf:
volim te mama al ne vise od nissana ^^
real men use three pedals

Žac

  • Advanced Member
  • ***
  • Posts: 267
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #10 on: 2. Rujan 2011, 17:15 »
Kad budes radio zovi me....  :thumbsup:
Kad se treba nesto rezati i unistavati prvi sam...!!!!  :thumbup:  :LOLchina (5):
Gospodar si onih rijeci koje nisi rekao, a rob si onih koje si rekao..! :)
Tesko je odluciti izmedu srca i navike...! ;)

Squid

  • Member
  • **
  • Posts: 144
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #11 on: 2. Rujan 2011, 17:42 »
Kad budes radio zovi me....  :thumbsup:
Kad se treba nesto rezati i unistavati prvi sam...!!!!  :thumbup:  :LOLchina (5):

dogovoreno  :alkosi (5):
volim te mama al ne vise od nissana ^^
real men use three pedals

mitronni

  • Član AK "DPS"
  • Ultra Member
  • *****
  • Posts: 2894
  • Abarth wannabe...
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #12 on: 2. Rujan 2011, 17:52 »
micra k11...???
"Radi posao koji voliš,i nikad u životu nećeš ništa raditi."

Žac

  • Advanced Member
  • ***
  • Posts: 267
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #13 on: 2. Rujan 2011, 19:25 »
Mislim da je Golf   III
Gospodar si onih rijeci koje nisi rekao, a rob si onih koje si rekao..! :)
Tesko je odluciti izmedu srca i navike...! ;)

Squid

  • Member
  • **
  • Posts: 144
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #14 on: 2. Rujan 2011, 23:27 »
Ne mogu naći tvoje predstavljanje, a auto u avat. ti je slikan iz čudnog kuta, o kojem se to autu radi?

a napravio sam ti njega...al izgleda da cu opet morat...a auto ti je Nissan Micra K11 '99.godiste
volim te mama al ne vise od nissana ^^
real men use three pedals

Squid

  • Member
  • **
  • Posts: 144
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #15 on: 13. Rujan 2011, 22:00 »
Ne mogu naći tvoje predstavljanje, a auto u avat. ti je slikan iz čudnog kuta, o kojem se to autu radi?

a napravio sam ti njega...al izgleda da cu opet morat...a auto ti je Nissan Micra K11 '99.godiste

Jel to tvoja micra i jel su felge na prodaju?

ma nije...od nove godine bi trebala ic u novu farbu simo tamo al to je vec ot  :pardon:
volim te mama al ne vise od nissana ^^
real men use three pedals

Squid

  • Member
  • **
  • Posts: 144
Odg: REZANJE KROVA S JUGICA?
« Reply #16 on: 17. Rujan 2011, 22:55 »
kako napreduje yugo? btw danas sam vidio fiću kabria u koprivnici ali ima samo dva sjedala, dakle mašina je odmah iza prvih sjedala, pretpostavljam da je skraćen, izgleda preje.eno..

ahahah...ma to ce cekat do proljeca  :dntknw: jer trebam sad doc do neke love pa onda tek...uostalom, sta ce mi kabrio po zimi?  oO xD
volim te mama al ne vise od nissana ^^
real men use three pedals