Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Kupujem / Odg: K. Kompresor klime
« Last post by zlogi on 20. Rujan 2018, 19:01 »
Bundija pitaj! :os_help:
2
Kupujem / K. Kompresor klime
« Last post by Grgaa on 20. Kolovoz 2018, 19:41 »
Jel ima ko kakav razbijeni kompresor od klime sanden sd7v16 iliti od golf 4 i tak trebam neke djelove iz samog kompresora netreba imat ni remenicu ni spojku
3
Ostatak potražnje / U. Trazim pomoc
« Last post by Grgaa on 9. Srpanj 2018, 17:33 »
Jel ima ko mozda kakav dobar rabat kod borića ili u petrinji kod Dolenca. Trebam kupit trimer ali ko i inace trazim neki dobar rabat ako je ko voljan za posudit ga
4
Styling / Odg: Ručica mjenjaca
« Last post by Grgaa on 19. Veljača 2018, 18:51 »
Radi Aleksandar u Petrinji ali mi se činilo preskupo pa sam se sam upustio u avanturu i ispalo je ko orginal. Kozu sam dobio kod Željka Vrđuke i ovim mu se putem zahvaljujem, po staroj kozi sam iskroio novu i odnio kod šnajderice da mi to zašije uzela mi 10 kn. I to je to navukao na rucicu i malo poljepio gdje je i orginal bila zalijepljena i ispalo super ja prezadovoljan.
5
Styling / Ručica mjenjaca
« Last post by Grgaa on 5. Veljača 2018, 20:52 »

Jel ko oblaci rucicu mjenjaca u kozu u Sisku
6
Body / Odg: majstor za sitne radove
« Last post by zlogi on 20. Prosinac 2017, 22:50 »
Moja preporuka ti je ovlašteni hondin servis ruting :dzukci:
7
Body / majstor za sitne radove
« Last post by nigxxx on 21. Listopad 2017, 16:57 »
Znači ako ima tko od ekipe tu sa foruma da radi , onak sa strane, na accordu je vrijeme počelo pokazivat svoje, 13 godina, i na zadnjim rubnjacima imam par točkica hrđe i udarac od kamena pa to sve treba sredit i vratit u što bolje stanje, da potraje neko vrijeme... pa eto ako netko ima i želi, novci mi nisu problem, znači jedini uvijet napraviti kako treba, sa "ljubavlju" i znanjem i ostalo, jer najviše od svega mrzim fušeraj i zavlačenje. slike u prilogu, pa eto... tko voli nek izvoli i nek se javi pa se dogovorimo...











8
Motor / Odg: T: preporuke za majstora za promjenu brtve glave
« Last post by Karlo18 on 8. Lipanj 2017, 21:07 »
Bundi na zelenjaku
9
Motor / T: preporuke za majstora za promjenu brtve glave
« Last post by fabijaner on 4. Lipanj 2017, 10:59 »
eto kak to obično bude, došlo vrijeme za promjenu brtve jer lagano šalje antifiz u ulje -vidim promjenu boje ulja na šipki a i gubi vodu iz posude (ne curi jer nikad nema niakavi tragova ispod auta)...

jel ima kakva preporuka pouzdanog majstora u SK (bliža okolica) za Fabiu MkI???
10
Ostatak ponude / Odg: P: Headunit Pioneer DEH-X9600BT
« Last post by desert.cobra on 20. Travanj 2017, 19:11 »
Uteklo, lock
Pages: [1] 2 3 ... 10