Author Topic: jos jedan dozivljaj s turkaljem  (Read 24996 times)

Raven_sk

  • Guest
jos jedan dozivljaj s turkaljem
« on: 15. Studeni 2011, 07:03 »
Evo, ovo moram prepricati pa kud puklo da puklo.......doso covjek s passatom b5 da mu skripi izmjeri kompresiju, dogovor 200kn, tri mjerenja, jedno na hladno, drugo na toplo, i trece kad zagrijan auto odstoji pol sata......

ali, isli su oni nesto raskapati, i pala im kajla bosch pumpe u zupcasti, pa su morali raskopati icjeli prednji kraj da bi izvadili kajlu, pa su vidjeli da je spaner na zupcastom na krivu stranu nategnut, i na kraju cijela prica 500kn......zakljucak: boli me dupe sto je tebi kajla upala i sto si ti nesposoban pa si morao sve raskapati konju neotesani.........

P.S. kolikoje bila zamjena lambe na onom puntu??? :) :) :)

Daniel SK

  • Advanced Member
  • ***
  • Posts: 208
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #1 on: 15. Studeni 2011, 10:36 »
Prije dvije godine odvezem svog tadašnjeg audija na servis kod dotičnog "gospodina". Napomenem mu da mi auto cuka i da mi nešto škripi u zadnjem lijevom kotaču i da pregleda auto.

Prođe tjedan dana auta nema. Nisam htio bit dosadan i odem ja nakon tjedan dana do njega pošto blizu živim, auto stoji onako kako sam ga i ostavio. Pitam ga u čemu je problem, pa gužva pa ono pa ono.

Pustim ja to i prođe par dana auto gotov. Dođem ja po njega platim masno, reko bitno da mi je sve napravio. Ulazim u auto, sjedala zmazana od ulja, upalim auto fali više od četvrtine tanka, krenem iz dvorišta auto i dalje cuka i naravno škripi. Onak lud okrenem auto i vratim se nazad. Pitam ga da mi objasni zašto to nije rješeno radi čega sam najviše dovezao auto i on počne nešto filozofirat, pa nemam sad dijelova budem ti javio samo ti ostavi auto nema problema rješit ćemo. Ostavim auto i zove me za dva dana da je gotov i da je sve rješio. Dođem opet k njemu i kaže mi cifru da sam pao u nesvjest. Rekao sam da želim prije probat auto i naravno opet ista priča.

Uglavnom nisam platio i otišao sam kod drugog majstora koji mi je problem rješio za puno manje novaca. Imam jako loša iskustva i dobio sam dojam da ukoliko dođemo mi mlađi dečki misli da nemamo pojma o ničemu i da nam hoće uzet novce a isto tako napravit 190 km na autu ????

Eto, za mene dobra škola i drugi puta cu pametnije!!

nesho

  • Ultra Member
  • *****
  • Posts: 2315
  • Klijo
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #2 on: 15. Studeni 2011, 13:47 »
Iskreno, svi misle da su najpametniji i slušaju priče i onda dođu s takvim stavom kod npr. Turkalja i normalno da će se dogodit tako nešto.

Tako da, prvo gledaj u svoju baštu, pa onda tuđi paradajz komentiraj!
Always Horny!

Psiho

  • Member
  • **
  • Posts: 142
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #3 on: 15. Studeni 2011, 18:11 »
Ma nije mi lambda otisla nego kiler kabine kapao po kompjutoru i sad sranja s kompjutorom vidjet cemo koliko ce biti !!!!  :(

Raven_sk

  • Guest
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #4 on: 16. Studeni 2011, 21:13 »
samo jedan rezime na cijelu pricu, danas je auto zavrsen, nakon uzubljivanja majstora koji je radio "generalku" i prezubljivanja kod turkalja koje je dodatno naplaceno u odnosu na dogovoreni iznos, ja sam mjenjao turbinu, prao usis i tako dalje, auto je jedva palio, trebao je okrenuti 20 puta da sastavi, dijagnostikom utvrdjeno da pumpa nie u fazi, e pa reko nebudi ljen ajmo reko to opet prezubiti....ne samo da je pumpa imala prekasno paljenje i to cijeli jedan zub, vec je radilica u odnosu na bregastu bila zakrenuta 5 stupnjeva, a marker na spaneru prespanat i to debelo......tako da toliko o njegovom poslu..........

e da, na svoje usi sam cuo jer sam dovezao covjeka po auto kad je rekao "ma da je pet puta veci od mene, taj debil od majstora koji ti je radio auto, sad bih skocio na njega i zatukao ga, kakav konj to moze tako odraditi".........e pa da sam ja sada na mjestu vlasniak auta, navezao bi mu se s pasatom dok je idiot na dvoristu i uvezao ga na hauvi u radionu.......
« Last Edit: 16. Studeni 2011, 21:14 by Raven_sk »

Pavo GSI

  • Advanced Member
  • ****
  • Posts: 980
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #5 on: 17. Studeni 2011, 06:50 »
samo jedan rezime na cijelu pricu, danas je auto zavrsen, nakon uzubljivanja majstora koji je radio "generalku" i prezubljivanja kod turkalja koje je dodatno naplaceno u odnosu na dogovoreni iznos, ja sam mjenjao turbinu, prao usis i tako dalje, auto je jedva palio, trebao je okrenuti 20 puta da sastavi, dijagnostikom utvrdjeno da pumpa nie u fazi, e pa reko nebudi ljen ajmo reko to opet prezubiti....ne samo da je pumpa imala prekasno paljenje i to cijeli jedan zub, vec je radilica u odnosu na bregastu bila zakrenuta 5 stupnjeva, a marker na spaneru prespanat i to debelo......tako da toliko o njegovom poslu..........

e da, na svoje usi sam cuo jer sam dovezao covjeka po auto kad je rekao "ma da je pet puta veci od mene, taj debil od majstora koji ti je radio auto, sad bih skocio na njega i zatukao ga, kakav konj to moze tako odraditi".........e pa da sam ja sada na mjestu vlasniak auta, navezao bi mu se s pasatom dok je idiot na dvoristu i uvezao ga na hauvi u radionu.......

                                           JESI TI FRAJER
Tko je krenuo protiv mene zahebo se u samome startu...

ZoRkOnE

  • Global Moderator
  • Ultra Member
  • *****
  • Posts: 3666
  • Dežurni provokator DPS team-a
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #6 on: 17. Studeni 2011, 10:50 »
e da, na svoje usi sam cuo jer sam dovezao covjeka po auto kad je rekao "ma da je pet puta veci od mene, taj debil od majstora koji ti je radio auto, sad bih skocio na njega i zatukao ga, kakav konj to moze tako odraditi".........e pa da sam ja sada na mjestu vlasniak auta, navezao bi mu se s pasatom dok je idiot na dvoristu i uvezao ga na hauvi u radionu.......

e pa jebi ga, tako i ja cujem kad dodjem kod nekih majstora! "jebo te onaj koji ti je to rekao" "jebo te onaj koji ti je to radio" jebo te taj tvoj auto" " jebala te ta kanta i onaj koji ti je rekao da je to to a nije to otislo" itd.... jbga stari tako ti je to :to_pick_ones_nose:
Pusti nek lupa... kad pukne znat ćemo šta je :D

Sheva

  • Ultra Member
  • *****
  • Posts: 1543
  • Eat my rust
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #7 on: 17. Studeni 2011, 11:28 »
meni on super, davo mi 200 kn da odem kod nekog drugog da mi on nece radit auto :D

renato2107

  • Član AK "DPS"
  • Advanced Member
  • *****
  • Posts: 1206
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #8 on: 17. Studeni 2011, 11:30 »
jesi uzo? ^^
Blesav si...sta si doso uopce...

Raven_sk

  • Guest
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #9 on: 17. Studeni 2011, 15:47 »
e da, na svoje usi sam cuo jer sam dovezao covjeka po auto kad je rekao "ma da je pet puta veci od mene, taj debil od majstora koji ti je radio auto, sad bih skocio na njega i zatukao ga, kakav konj to moze tako odraditi".........e pa da sam ja sada na mjestu vlasniak auta, navezao bi mu se s pasatom dok je idiot na dvoristu i uvezao ga na hauvi u radionu.......

e pa jebi ga, tako i ja cujem kad dodjem kod nekih majstora! "jebo te onaj koji ti je to rekao" "jebo te onaj koji ti je to radio" jebo te taj tvoj auto" " jebala te ta kanta i onaj koji ti je rekao da je to to a nije to otislo" itd.... jbga stari tako ti je to :to_pick_ones_nose:

hebiga.....gle, kod tebe sam ja mozda pretjero, tj. nisam ti dao dovoljno vremena da me upoznas pa da mozes znati kad ja serem i zajebavam da bih zajebavao i kad mislim ozbiljno.....i dalje mislim da sam u poslovnom djelu price bio ok.....i idalje stojim iza onoga sto sam rekao, dodji i napravit cemo, ali ne na pet minuta, uzmi cijeli dan, pa ako zavrsimo prije idemo lokat........

Raven_sk

  • Guest
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #10 on: 17. Studeni 2011, 15:49 »

                                           JESI TI FRAJER

nisam, bit cu kad tebi spojim corsu na dijagnostiku i ljuljnem dvesta kuna za pizdariej :p

Psiho

  • Member
  • **
  • Posts: 142
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #11 on: 17. Studeni 2011, 19:21 »
svako imas svoja iskustva s majstorima !! Ja npr. nikad vise nebi vozio Stercu auto koliko god on bio dobar za fiata !! Jer taj je uvjek nadrkan kad sam dosao po savjet  ili s nekim problemom ma za bilo sta ! Tako mi zveckalo nesto na prednjem djelu a sterc poceo filozofiju kako moram mjenjati komplet celjusti jer su kao popustile i neke šeme bjesne a u stvari je trebalo samo plocice poriktat i vozi dalje, on meni bibliju naprica !  :Grrrr05:

zlogi

  • Member AK DPS Luka Zlogleđa 0+
  • Administrator
  • Ultra Member
  • *****
  • Posts: 3868
  • Suzuki Swift GTi
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #12 on: 18. Studeni 2011, 13:10 »
Sk-gti predstavi se molim te u Novi članovi prije komentiranja.
Road is closed pizza boy find another way home! :D 
Time attack grobnik 2:13

Ne vozi brže nego šta ide!
GTi = Great Tiny Import

Psiho

  • Member
  • **
  • Posts: 142
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #13 on: 18. Studeni 2011, 15:24 »
Raven jel ovaj forum za "blačenje" majstora
kupio brain bee i misli da je otkrio ameriku i uz to zna sve.
a turkalj i sterc su dobri kad treba dat dijagnozu a kad treba radit onda se ide okolo pravo i ima da "dere".koliko tebi raven uđe auta ocito slabo kad stalno visiš na forumu i tračaš. Da ti ude mjesečno 100auta ko turkalju sigurno bi svi bili 100% zadovoljni.Sa pričom sigurno.I on uz to plača PDV.
   

potpis  :Super14:

Pavo GSI

  • Advanced Member
  • ****
  • Posts: 980
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #14 on: 20. Studeni 2011, 16:49 »


                                           SK-GTI


                                       RULES(IMAS BIG POTPIS)na komentar
Tko je krenuo protiv mene zahebo se u samome startu...

Psiho

  • Member
  • **
  • Posts: 142
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #15 on: 20. Studeni 2011, 22:33 »
Evo da Vas obavjestim da mi Mile rekao da me popravak kilera kabine s skidanjem cijele komandne ploce , kiler , ciscenje i pregled kompjutora. dijagnostika ,antifriz kosta 1200 kn !!! to je ispod mojih ocekivanja!!

ZoRkOnE

  • Global Moderator
  • Ultra Member
  • *****
  • Posts: 3666
  • Dežurni provokator DPS team-a
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #16 on: 22. Studeni 2011, 12:31 »
joj pun mi je kufer vas balavih internet majstora koji cim se nesta desi googlate okolo da vidite sta je problem i svi ste najpametniji. neki kupe dijagnostiku i misle da su uhvatili boga za jaja pa su najpametniji. danas je lako biti majstor ako pokopcas kablove i kazes e to je to, a taj dio ne mozes naci na autu dok ne odes na google :doh1:

sto se tice sterca i turkalja oni su za vas kraljevi i znaju sta rade, sterc mi je milion puta jos od skole pomogao i zna svoj posao te ima dobro i dugogodisnje iskustvo koje vi necete nikada imati  :to_pick_ones_nose:, turkalj mi je nasao kvar na jenom nissanu navari sta ni ovi u nissanu nisu znali. sta mi pricamo onda :dntknw:

a dobro je tu i receno da kad zaskripi i oni su dobri za savjet a tu se pljuje po njima :dntknw:

uostalom ako ste toliko pametni sta si sami ne popravljate doma u garazi pa i vi budite majstorcine :to_pick_ones_nose: :doh1:
Pusti nek lupa... kad pukne znat ćemo šta je :D

Vlado

  • Advanced Member
  • ****
  • Posts: 1159
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #17 on: 22. Studeni 2011, 12:58 »
ZoRkone  :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
 :forum (5):

mitronni

  • Član AK "DPS"
  • Ultra Member
  • *****
  • Posts: 2894
  • Abarth wannabe...
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #18 on: 22. Studeni 2011, 15:57 »
kom šta nije jasno nek se spoji Mitru na dijagnostiku! :D
"Radi posao koji voliš,i nikad u životu nećeš ništa raditi."

nesho

  • Ultra Member
  • *****
  • Posts: 2315
  • Klijo
Odg: jos jedan dozivljaj s turkaljem
« Reply #19 on: 22. Studeni 2011, 17:00 »
Ako treba negdje pisat da imaš iskustva i to se može kupit! :)
Always Horny!